Airport Transfer

Airport transfer hizmeti; sizi herhangi bir adresten alıp havaalanına veyahut havaalanından alıp başka bir adrese seyahat etmeniz için verilmiş olan kaliteli ve güvenilir hizmettir. Bu hizmetten yararlanabilmek için seyahat öncesinde; iletişim bilgileri ve seyahat bilgilerinizi, telefon yoluyla, mail adresiyle ya da diğer uygulama sayesinde yetkili firmalarla iletişim halinde olmanız gerekir. Bu sayede yapmış olduğunuz rezervasyonlarınızın onayının ardından sizlere bilgilendirme mesajı gelecektir. Bu bilgilendirmeden sonra sizlere hizmet verecek olan personelin bilgilerini paylaşılıyor.

Personelin ismi, iletişim numarası ve araç plakasını sizlere mesaj aracılığıyla iletilir. Hizmet verecek olan personel de ayrıca sizinle irtibat haline geçip; seyahat bilgilerinizi bir kez daha teyit etmiş olacaktır. Bu esnada herhangi bir aksaklık meydana gelmemesi için önlemlerin en iyisi güvenilir şekilde alınmaya özen gösterilir. Airport transfer hizmetinden yararlanmak bu kadar basit işte.

Hizmet personeli bu aşamada önceden yapmış olduğunuz rezervasyon bilgileri sayesinde sizi havaalanından ya da evinizden alır. Güler yüzlü ve samimi konuşmalarıyla en iyi hizmeti alacağınızdan şüpheniz olmasın. Elinizdeki bagajınızı alır ve kapıyı açar sizlere. Size düşen görev sadece konforlu ve güvenilir seyahatin keyfini çıkarmak olacak.

 Seyahat sırasında atıştırmalık ve içecekler ikram edilir. Hizmet personellerinin hepsi ileri sürüş teknik eğitimini almış olmasıyla beraber kendinizi güvende hissetmenizi sağlayacaktır. Böylelikle taksi bekleme, taksi bulma derdi de ortadan kalkmış oluyor.

Gitmek istediğiniz adrese vardığınızda hizmet personeli kapınızı açar ve bagajınızı sizlere teslim eder. Sizlere iyi dileklerini ilettikten sonra hizmetini tamamlamış olur. Aldığınız transfer hizmet ücretini; belirlenen şekilde kolaylıkla ödemesini yapabilirsiniz. Üstelik kredi kartı, havale ile ödeme yapmanız mümkündür.

Airport Transfer Hizmetinin Avantajları

Airport transfer sektöründe hizmet sunan firmalar genel olarak tek kişiye ya da ailelere yönelik hizmet vermektedir. Kalabalık aileler için sunulan hizmete uygun araçlar kullanılır. Hizmet verilen bu sektörde müşterilerin daha konforlu ve güvenilir seyahat etmeleri için her şeyin en iyisini yapmaya özen gösterilir. Yurt dışından gelen müşterilerin de bu hizmetten faydalandığını görebilirsiniz.

Özellikle turistlerin ve yurt dışından gelen müşterilerin en çok başvurup, rahatlıkla yararlandıkları hizmet sektörü olmaya devam ediyor. Airport transfer sayesinde olduğunuz adresten sizleri alır seyahat edeceğiniz yere tam zamanın da alır rahat bir şekilde zamanında gideceğiniz yere ulaştırırız.

Airport Transfer İşini Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Unsurlar

Yolcu taşıma hizmeti veren sektörde güler yüzlü olmak en çok tercih edilen firma olmanızı sağlar. Airport transfer hizmetinde müşteri memnuniyetine önem vermek, nezaket kurallarına uygun davranmak, yapılan işi ve kalitesi en önemli unsurlar arasında yer alıyor. Bu hizmeti en iyi şekilde verebilmek için;

 • Transfer hizmetinde kullanılacak transfer araçlarının konforlu ve güvenilir olması,
 • Transfer hizmetini gerçekleştirecek personellerin işin ehli olması,
 • Personellerin daha önce herhangi bir sabıkasının olmaması ve güvenilir kişiler olması,
 • Transfer araçların iç ve dış temizliğine önem vermek. Mutlaka içinin havalandırılması ve güzel kokular kullanılması,
 • Trafikte kurallarına uymak ve nezaket kurallarına uygun davranmak,
 • Araçların donanımlarını kullanılabilir halde olması,
 • Soğutma sistemin ve iklimlendirme sistemlerinin sağlam ve sorunsuz çalışması
 • Transfer hizmeti gerçekleştireceğiniz araçların mutlaka kasko, sigorta ve araç belgelerin olması ve belge halinde aracın içinde bulundurulması (yasal belge ve yolcu taşıma belgeleri de dahil),
 • Bu sektörde hizmet verebilmek için gerekli olan bütün belge, onay ve izinlerin alınması lazım. Daha fazla bilgi sahibi olmak için prosedür gereği yapılması gereken işlemler hakkında bilgi sahibi olun.
 • Transfer hizmeti vereceğiniz araçların teknik ve periyodik bakımlarının düzenli olarak yapılması,
 • Müşterinin güvenliği ve konforlu seyahat edebilmesi için hep daha iyisini yapmaya çalışmak.

Bu hususlara dikkat edip uygulamak; hizmet aldığınız firmanın görevleri arasında yer alır. Daima müşterilerin memnuniyetine önem vererek işi en doğru şekilde yapmayı hedeflemektir. Airport transfer hizmetinden yararlanabilmek için yetkili firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.

Airport Transfer İçin Gerekli Belgeler

Airport transfer sektöründe hizmet verebilmek için gerekli yerlerden onay almanız gerekiyor. Bu onay sonucunda sizlerden istenecek olan belgeleri eksiksiz bir şekilde ilgili yerlere teslim etmeniz gerekiyor. Aksi takdirde bu izin ve onay işlemlerini gerçekleştirmediğiniz sürece bir nevi korsan taksicilik yerine geçer ve yasa dışı iş yaptığınız varsayılır. Bu sebepten dolayı ağır cezaya çarptırılma durumları oldukça yüksek.

Bu gibi durumlarla karşı karşıya gelmemek için mutlaka izin ve onaylarınızı gerçekleştirin. Hizmet sektöründeki firmaların bu gibi durumları göz önünde bulundurup; bu işi yasalara aykırı olmayacak şekilde gerçekleştirmek gerekir.

Airport transfer hizmeti verebilmemiz için her şeyden önce faaliyet alanınızı belirlemeniz gerekiyor. Aralarında shuttle transfer sistemi, vip araç transfer hizmetinin olduğu seçeneklerimizi seçip belirlememiz ardından başvurunuzu yapıyorsunuz. Kabul edilmesinin ardından faaliyete geçirilir.

Firma bilgileri, araç sayıların bilgileri formda belirtilir. Araç belgeleri, bakım bilgileri, muayene, transfer hizmetinde çalıştırılacak kişilerin bilgileri ve evrakları, acente ve firmanın bilgi ve evrakları, tescil sorgulama gibi istenen bu belge ve evrakları eksiksiz şekilde gerçekleştirmenizin ardından hizmet vermeye başlayabilirsiniz.

Piyasada bu işi yasa dışı yapan onca firma varken sizlerin bunu araştırmadan öğrenmesi mümkün değil. Bunun için erkenden en iyi hangi firmaların olduğunu araştırın. Yasa dışı hizmet vermeye çalışan firmalardan uzak durun. Bu gibi durumlarla karşı karşıya gelmemek için işinizi son güne bırakıp mağdur olmamak için erkenden rezervasyon yaptırmanız önerilir.

Menü
Nasıl Yardımcı Olabiliriz? Lütfen İletişime Geçiniz