İstanbul Havalimanı Transfer

Ülkemizin en büyük şehri olan İstanbul tarihi ve turistik olarak dünyanın sayılı şehirleri arasındadır. Her yıl binlerce yerli ve yabancı turistin akınına uğrayan İstanbul’da ulaşım ciddi sorunlar arasında yer almaktadır. Özellikle havaalanından tarihi ve turistik mekanlara gitmek isteyen kişiler yoğun trafik içerisinde stresli bir gün geçirmelerine neden olmaktadır. İstanbul Havalimanı transfer hizmeti ile trafik sorunu ile boğuşmadan istediğiniz noktaya kolaylıkla ulaşmanız mümkündür.  Kültürel zenginlikleri, tarihi mekanları, eğlence ve dini aktivitelerin yoğun olarak bulunduğu İstanbul’da kaliteli vakit geçirmek isteyen kişiler öncelikle ulaşım noktasında sorun yaşamamaları gerekir. Bu aktivitelerin tadını çıkarmak isteyen kişilerin İstanbul Havalimanı transfer hizmeti ile ulaşımı sağlamaları önemlidir. Konforlu bir ulaşım imkanı firmamız müşteri memnuniyeti noktasında sürekli olarak kendini güncellemektedir. İstanbul’da bulunan Sabiha Gökçen Havalimanı ile İstanbul Havalimanı transfer hizmetlerini gerçekleştirerek yaklaşık 15milyon nüfusa sahip İstanbul’da trafik sorumlu ile uğraşmadan sizlere kolay ulaşım imkanı sunmaktayız.

7/24 Kesintisiz Hizmet

İstanbul Havalimanı transfer ile gelen kişiler gitmek istedikleri noktaya transfer hizmetini kullanarak ulaşabilirler. İstanbul’da bulunan iki havalimanına gün içerisinde binlerce uçak gelmektedir. Günün farklı saatlerinde gelen bu uçaklar yolcuların şehir içi ulaşım saatlere denk gelmemesi veya toplu taşıma araçları ile zaman kaybı yaşamak istemeyen kişiler 7/24 kesintisi transfer hizmeti veren firmamızdan yardım alabilirim. İstanbul Havalimanı transfer hizmeti veren firmamız uçak saatlerine göre transfer hizmeti sunarak havaalanına gitmek isteyen kişileri sorunsuz bir şekilde havaalanına ulaştırmaktadır. 7/24 hizmet veren firmamız toplu taşıma ve ulaşım araçlarının bulunmadı saatlerde de hizmet vermektedir. Havalimanında sizleri karşılayan tecrübeli personelimiz pankartlı karşılama hizmeti vererek kendinizi özel hissetmenizi sağlayacaktır. Havaalanından alan profesyonel şoförlerin istediğiniz noktaya en kısa sürede sizleri ulaştırılmaktadır. 7/24 hizmet politikası sayesinde herhangi bir sefer saatini ve toplu taşıma aracını beklemeden kolay bir şekilde istediğiniz noktaya hızlı bir şekilde konforlu bir yolculuk ile ulaşmanız mümkündür. İster tek başınıza isterse ailenizle beraber gönül rahatlığıyla bu hizmetleri alabilirsiniz.

Güvenli Transfer İmkânı

Firma olarak müşteri güvenliği 1. Önceliğimizdir. Bu noktadan araçlarımız düzenli olarak yetkili servis tarafından gerekli bakım ve Onarım işlemlerine tabi tutulmaktadır. Hizmet veren şoförlerimiz hizmet içi kursları ile trafik kurallarına saygılı ve müşteri güvenliğini ön planda tutacak şekilde hizmet sunmaktadır. Meydana gelebilecek herhangi bir olumsuz duruma karşı bütün müşterilerimiz koltuk sigortası ile güvence altına alınmaktadır. Ayrıca bütün araçlarımız sigortaları ve kaskoları düzenli olarak yapılmaktadır. Hizmet veren ekibimiz belli başlığı eğitimlerden geçirildikten sonra başarılı olan kişilere güvenlik sertifikası verilmektedir. Firma olarak hizmet politikamız sizlere güvenli ve konforlu İstanbul havalimanı transfer imkanları sunmaktır. Kolay rezervasyon imkanı ile hizmet alma imkanı sunan firmamız memnuniyetinizi garanti edecek uygulamalar ile hizmet vermektedir. İnsan sağlığının bütün değerler üzerinde öneme sahip olduğunun farkında olan firmamız güvenliği 1. Planda tutmaktadır. İleri sürüş tekniklerine sahip tecrübeli şoförlerimiz hizmet öncesinde araçların gerekli kontrollerini yapmaktan eksik veya kusurlu olarak değerlendirilen araçları transfer planlamalarının dışına almaktadır.

Şeffaf Hizmet Politikası

İnsanlar satın aldıkları hizmetlerin kaliteli ve uygun fiyat seçenekleri ile sunulmasını isterler. Ayrıca beklentilerin karşılanıp karşılanmayacağı fazla ücret ödeme durumunda kalabilme ihtimali hizmet alacak olan kişilerin yaşamış olduğu kaygıların başında gelir. İstanbul Havalimanı transfer hizmeti veren firmamız sahip olduğu misyon ve vizyon doğrultusunda uzun yıllardır transfer hizmeti vererek müşterilerin memnuniyeti için elinden geleni yapmaktadır. Transfer öncesinde seyahat ile ilgili bütün ayrıntılar bizlere iletmiş olduğunuz mail adresi veya irtibat telefonlarına mesaj olarak iletilmektedir. Merak ettiğiniz sorularla ilgili müşteri yetkililerimiz ile görüşerek tatminkar cevaplar alabilir ve gönül rahatlığıyla transfer hizmetini alabilirsiniz. Hizmet öncesinde sizlere hizmet sunacak araç plakası ve şoför bilgileri de sizlere iletilecektir. Sizleri Havalimanı kapısında bekleyen araçlarımız sizler alarak istediğiniz noktaya yol ve trafik durumuna göre alternatif yolları da kullanılarak hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktadır.

Fiyat Belirleme Kriterleri

İstanbul Havalimanı transfer ücretleri öncesinde belirlenmiş belli başlı kriterlere göre değişkenlik göstermektedir. Gideceğiniz mesafenin uzaklığı, tercih edilecek aracın özellikleri gibi değişkenlere bağlı olarak transfer ücreti de değişmektedir. Erken rezervasyon avantajlarından faydalanmak isteyen müşterilerimiz indirimli olarak transfer imtihanı elde edebilirler. Rezervasyon sırasında belirlenmiş olan ücretlerden farklı olarak herhangi bir ücret ödemek durumunda kalmadan bu hizmeti almanız mümkündür. Yaşamış olduğunuz kötü tecrübelerin bir kenara bırakarak firmamızdan güvenle hizmet alabilir ve konforlu yolculuğunuzun tadını çıkarabilirsiniz. Uzun yıllar uygun fiyat seçenekleri ile hizmet veren firmamız ekonomik olarak kolaylıkla transfer hizmetini alma olanağı sunmaktadır.

Transfer Zamanı Nasıl Belirlenir?

İstanbul Havalimanı transfer hizmeti sunan firmamız istediğiniz saatte sizleri alarak havaalanında bırakacağı gibi havaalanından sizleri alarak şehir merkezinde istediğiniz nokta transfer imkanı sunmaktadır. Transfer zamanına tamamen sizler belirlemekte ve bizler de buna göre planlama yaparak ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız. Havaalanı transfer hizmetlerine çift yönlü olarak sunan firmamız transfer zamanınızı bizlere öncesinden bildirerek bu hizmeti kolaylıkla alabilirsiniz. Bu sayede uçağa yetişebilir miyim kaygısı yaşamadan aynı şekilde seyahat dönüşünde gitmek istediğim noktaya nasıl ulaşırım sorunu ile uğraşmadan kolay bir ulaşım imkanı elde edersiniz. Dakik, güler yüzlü profesyonel personelimiz sizlere hizmet sunarken herhangi bir bekleme durumunda kalmazsınız. Uçak saatlerinin değişmesi durumunda rötar bilgilerini bizlere bildirerek transfer saatlerini değiştirebilirsiniz.

Menü
Nasıl Yardımcı Olabiliriz? Lütfen İletişime Geçiniz