Airport Transfer

Airport Transfer

Airport transfer hizmeti verdiğimiz güzel İstanbul tam da avrupa ve asya arasında köprü vazifesi gören harikulade bir şehirden beklenildiği gibi muhteşem güzelliklere sahip bir şehir. Bu sebeple dünyanın dört bir yanından yüz binlerce insan istanbul’a seyahat etmektedir ve havaalanı transfer hizmetlerinden yararlanmaktadırlar. İstanbul büyük bir metropoldür ve katmanlar halinde büyük kalabalıklara sahiptir. Mimari, sanat ve tarihi bir arada bulabilirsiniz. Bu büyük ve hareketli şehirde bunalmadan seyahat etmek isteyebilirsiniz. Tam da bu noktada airport transfer hizmetimiz ile siz değerli konuklarımızın yanındayız. Havaalanından konaklayacağınız yere kadar size eşlik etmekten mululuk duyuyoruz. En yeni model vip araçlarımız ile size en konforlu ve güvenilir seyahat hizmetini sunuyoruz.

Otobüs, taksi, raylı taşıma araçlarını tercih edebileceğinizi biliyoruz. Lüks vip transfer araçlarımızın verdiği huzur ve rahatlığın yerini tutmayacaktır. Bu güzel şehirde bizimle seyahat etmenin ayrıcalıklarından faydalanmanızı istemekteyiz.

Firmamızdan şöförlü araç kiralama rezerve ettiğiniz anda şehrin keşmekeşliğinden ve kalabalığından uzak kaliteli bir yolculuk sizi bekliyor demektir. Aile seyahatlerinizde minik dostlarımızı da unutmadık. Küçük bebek koltuğu ile de çocuklar için konforlu bir yolculuk tasarladık. İstanbul’da haftalarca kalabilir ve dilediğiniz gibi gezebilirsiniz ancak zamanınız her zaman çok fazla olmayabilir. Bir kaç gün içinde İstanbul’un en güzel yerlerini gezmek isteyebilirsiniz. Dilerseniz böyle bir durumda eğitimli ve işinde tecrübeli şöförlerimiz önemli noktaları sizlere önerebilir, size İstanbul’un en güzel yerlerinde gezme imkanı sağlayabilir. 537 yılında kilise olarak inşa edilen ve bugün Ayasofya Kebir Cami olarak kullanılmakta olan tarihi ibadet hanemizi görebilirsiniz. Muazzam güzellikte kubbesinin yanı sıra altın mozaikleri ve iç mekanı ile göz kamaştırmaktadır. İstanbul’u ziyaret eden yerli ve yabancı misafirlermizin mutlaka görmesi gereken yerlerden birisidir. Özellikle kapalı çarşıyı gezerek şehrin güzel atmosferini solumanızı tavsiye ediyoruz. Alışveriş yaparken pazarlık yapmayı unutmayınız.

Arkanıza yaslanın ve önceden temizliği yapılmış, sizin için özel olarak hazırlanmış airport transfer araçlarımızın tadını çıkarın. Bizi arayarak rezervasyon yapabilir ve vip araç kiralama hizmetimizin kolaylığının keyfini sürebilirsiniz. Bizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir ve aklınıza takılan her soruya ayrıntılı olarak cevap bulabilirsiniz.

Menü
Nasıl Yardımcı Olabiliriz? Lütfen İletişime Geçiniz