Havaalanı Transfer

Havaalanı Transfer Nedir? 

Havaalanı transfer hizmeti havalimanından alınarak gitmek istediğiniz adrese götürülmeniz veya Her hangi bir adresten havaalanına götürülmeniz ile ilgili bir hizmettir. Bize internet sitesi, sosyal medya, radyo reklamları üzerinden telefon etmeniz ile başlayan bir süreçtir. Rezervasyon bilgileriniz önceden alınmakta veya anlık olarak talepte bulunabilmektesiniz. Bir sonraki süreçte siz değerli misafirlerimize hizmet verecek olan şöför personelimiz sistemimizde belirlenmektedir. Vip transfer saatinizden birkaç saat önce aracın araç plakası, İletişim bilgileri ve hizmet verecek olan şöförümüzün adı size bildirilmektedir. Daha sonra şöförümüz sizinle irtibata geçerek adres bilgilerinizi, buluşma saati ve seyahat bilgilerinizi teyit etmektedir.

Havaalanı Transferleri Nasıl Yapılır? 

Değerli konuklarımıza havaalanı transfer hizmeti veren personelimiz sizi havaalanında güler yüz ile karşılar. Bagaj ve eşyalarınızı aracımıza yerleştirdikten sonra size kapınızı açar ve böylece seyahat gayet güzel bir şekilde başlamış olur. Seyahat esnası boyunca birçok atıştırmalık yiyecek ve içecek ile keyifli bir yolculuk yapmanız sağlanır. Gazeteler, wifi internet, ayakkabı parlatıcısı, krem v.b ürünlerde ücretsiz olarak siz değerli konuklarımızın hizmetindedir. Şöförlerimizin tamamı ileri sürüş teknikleri eğitimi almaktadırlar bu sebeple oldukça güvenli bir seyahat imkanına sahip olursunuz. Ayrıca Araçlarımızın İçerisinde Araç Takip Sistemleri de bulunmaktadır. Böylelikle gitmek istediğiniz yere ulaştığınızdan emin oluruz. Gideceğiniz yere ulaştığınızda yine aynı şekilde şöförlerimiz kapınızı açar ve itinalı bir şekilde bagajınızı kapınıza kadar teslim eder.

Havaalanı Transfer Fiyatı Nedir? 

Havaalanı transfer fiyatları konusunda oldukça dikkatli hareket etmekte gereğinden fazla ücret talep eden rakiplerimize karşın uygun fiyatlarla servis sağlamaktayız. Konusunda uzman kadromuz ve uzun yıllar edindiğimiz tecrübe ile İstanbul ve tüm Türkiye’de en uygun havalimanı transfer fiyatları ile hizmet vermekteyiz. Bütçe dostu ve ekonomik şöförlü araç kiralama acentemiz en yeni model araçlar ile lüks araç kiralama gerçekleştirmektedir. Hangi il veya ilçede olursanız olun haftanın 7 günü 24 saat bizi arayabilmenin ve bilgi almanın ayrıcalığını yaşayacaksınız. Vip araçlarımızın temizliğine oldukça önem vermekteyiz. Temizlik havaalanı transfer hizmeti sunan firmaların en çok önem verdikleri konuların başında gelir. Kaliteli temizlik araç ve gereçlerimiz, güzel kokulu ve antibakteriyel kimyasal temizlik malzemelerimiz ile sağlığınızı ve konforlu seyahatinizi oldukça önemsiyoruz. Aynı şekilde filo olarak havaalanı transfer hizmeti sağlayabiliyoruz. Düğün, nişan, siyasi parti etkinlikleri alanında da oldukça güvenli bir seyahat imkanı sağlamaktayız.
Menü
Nasıl Yardımcı Olabiliriz? Lütfen İletişime Geçiniz