Vip Transfer

İnsanoğlu var olduğu günden itibaren ulaşım ihtiyacı sürekli olarak var olmuştur. Bu ihtiyacı farklı araçlar kullanılarak yerine getirilmiştir. At, eşek, katır, deve gibi hayvanlar kullanılmış zamanla tekerleğin icadı ile beraber motorlu taşıtlar ulaşımda kullanılmaya başlanmıştır. Zaman içerisinde ulaşımın vazgeçilmez bir parçası olan motorlu araçların yaygınlaşması ile beraber bazı sorunlar beraberinde ortaya çıkmıştır. Umarım başında trafik sorunu ve Ulaşım güvenliği gelmektedir.

Ayrıca günümüzde kullanılan araçların maliyet ücretleri, akaryakıt ve vergilerin hepsi düşünüldüğünde kişiler üzerinde ciddi külfet oluşturmaktadır. Bütün bu sorunlarla buluşmak istemeyen kişiler vip transfer hizmeti alarak bu sorunları ortadan kaldırabilirler. Vip transfer hizmeti sayesinde bulunduğunuz noktadan gitmek istediğimiz noktaya ulaşmanız çok daha kolay ve rahat bir şekilde olmaktadır.

VIP transfer hizmeti sunan firmamız sizleri bulunduğunuz noktadan son model ve konforlu araçlarımız ile alarak gitmek istediğiniz noktaya ulaştırmaktadır. İstediğiniz saat ve tarihte bu hizmeti satın almanız mümkündür.

VIP Transfer Hizmetini Kimler Alabilir?

Firma olarak sunmuş olduğumuz VIP transfer hizmetini her kesimden ve her bütçeye sahip kişinin kolaylıkla alabileceği özelliklere sahiptir. Bu hizmeti daha çok geniş aileler sanatçılar ve keyfine düşkün olan herkes tercih etmektedir. Keyfine ve rahatına düşkün ulaşım sorunu ile uğraşmak istemeyen farklı meslek gruplarına ait kişiler bu hizmet ile beraber ulaşmak istedikleri noktaya trafik stresini yaşamadan ulaşabilirler.

Ulaşmak istediği noktaya geç kalmak istemeyen ve bunun stresini yaşamak istemeyeni kişiler bizlere ulaşarak bu hizmeti satın alabilirler. Ayrıca sizleri misafir olarak ziyaret edecek olan kişiler içinde bu hizmeti satın alarak misafirlerinizin konforlu bir şekilde havaalanından veya bulundukları noktadan bulunduğunuz yere güvenle ulaştırmaktayız. Misafirlerinizi kendi misafirimiz gibi karşılayarak sıcak bir ortam ve güler yüzle hizmet vermekteyiz.

VIP Transfer Hizmetini Alırken Dikkat Edilecek Hususlar

Vip transfer hizmeti alacak kişilerin herhangi bir sorun yaşamamaları adına bazı noktalara dikkat etmeleri önemlidir. Özellikle tatile gidecek olan geniş ailelerin bagaj kapasitesi yüksek araçları tercih etmesi ihtiyaçlarını karşılamaları adına önemlidir. Tercih edilecek araçların seyahat süresi boyunca ihtiyaç duyabileceğiniz internet televizyon bilgisayar yiyecek ve içecek gibi ihtiyaçların karşılayabilmesi için hizmet öncesinde bunlara dikkat edilmesi gerekir.

Havalimanı transfer hizmetleri alacak olan kişiler uçak saatlerini önceden bildirmek zorundadır aksi halde uçağa yetişme sorunu yaşayabilirsiniz. Hizmet alacağınız firmanın profesyonel hizmet sunması önemlidir. VIP transfer hizmetini ileri sürüş tekniklerinde sahip güler yüzle şoförlerimiz eşliğinde sunmaktayız. Hizmet veren bütün araçlarımız son model ve konforlu olmanın yanında güvenliğiniz için bütün donanımlara sahiptir. Hizmet veren bütün personelimiz belli dönemlerde hizmet içi eğitimlere tabi tutularak yeterli donanıma sahip olması sağlanmaktadır.

VIP Transfer Ücretleri

VIP transfer ücretleri sunulacak olan hizmetin içeriği, kat edilecek mesafe, hizmet verecek araç özellikleri göz önünde bulundurularak değişkenlik göstermektedir. Lüks sınıfında yer alan araçlarımız VIP transfer formatında dizayn edilerek Konforlu yolculuk yapma imkanı sunmaktadır. Araçlarımızda bulunan televizyon ve tablet gibi teknolojik ekipmanlar ile beraber internet hizmeti sunarak uzun yolculuklarınızın daha kısa hale gelmesini sağlamaktayız. Ülkemizde araç fiyatları ve araç giderleri göz önünde bulundurulduğunda araç kiralama hizmeti çok daha ekonomik ve avantajlıdır. Araçların bakım ve onarımı, yakıt ücreti, vergiler göz önünde bulundurulduğunda çok yüksek ekonomik külfet oluşmasına neden olmaktadır.

Bunun yerine ihtiyaç duyduğunuz anda herhangi bir enerji ve para harcamadan bulunduğunuz noktadan sizlere alarak uygun fiyat seçenekleri ile istediğiniz noktaya bırakmayız. Araç içerisinde sunmuş olduğunuz içeceklerinizi yudumlarken trafik sorunu ile baş etmek zorunda kalmazsınız. Tecrübeli ve profesyonel şoförlerimiz yol ve trafik durumuna takip ederek alternatif güzergahları kullanmak koşuluyla sizleri gitmek istediğiniz noktaya en kısa sürede ulaştırmaktadır.

Temiz Ve Güvenli Transfer Hizmeti

Geniş araç filosuna sahip olan firmamız farklı özellik ve donanımlara sahip araçlarla ile hizmet vermektedir. Sizler de ihtiyaç duyduğumuz özelliklere sahip araçları tercih ederek bu hizmeti alabilirsiniz. Günümüzdeki pandemi ortamı göz önünde bulundurularak araçlarımız vermiş olduğu hizmet sonrasında etkili dezenfektanlar kullanılarak temizlenmektedir. Dezenfektan işlemleri ve kullanılan dezenfektanlar kayıt altına alınarak güvenli hizmet almanız sağlanmaktadır.

 Hizmet öncesinde valiz ve bagaj kısmına gerekli dezenfektan uygulamaları yapılmaktadır. Klima filtreleri belli aralıklarla temizlenerek hastalıklara karşı gerekli önlemler alınmaktadır. Trafik kurallarına saygılı şoförlerimiz güvenliğinizi riske atmadan sizlere güvenli ve konforlu ulaşım hizmeti sunmaktadır. Vermiş olduğumuz vip transfer hizmetlerini öncesinde planlayarak herhangi bir sürprizle karşılaşma ihtimalini de ortadan kaldırmaktayız.

Ayrıca hizmet sunan bütün araçlarımız araç takip sistemi ile izlenmektedir. Yolcu ve şoför arasında hava akımını en aza indirecek düzenlemeler yapılarak sağlığınızı güvence altına almaktayız.

Profesyonel Hizmet

Toplu taşıma veya taksi kullanarak istediğiniz noktaya daha uzun süreler de gitmek durumunda kalırsınız. VIP transfer hizmetlerinde ise profesyonel hizmet sunan şoförlerimiz sizleri güvenli bir şekilde alternatif güzergahları da göz önünde bulundurarak gitmek istediğiniz noktaya sizleri ulaştırmaktadır. Geniş hacimli olması klimalı ve teknolojik alt yapıya sahip olması konforlu bir yolculuk geçirmenizi sağlayacaktır.

Kendi Sınıfı’nın en güvenli araçları ile hizmet sunan firmamız güvenli sürüş eğitimlerini başarılı bir şekilde bitiren şoförlerimiz ile hizmet vermektedir. Ayrıca araçlarımızda gazete servisi, internet imkanı, atıştırmalık ikramlar sunularak güzel bir yolculuk geçirmenizi sağlamaktayız.

Transfer Hizmeti Ne Zaman Alınır?

Transfer hizmetlerini birçok sebepten dolayı tercih etmek mümkündür. Kişiler gitmek istedikleri konser, düğün, tatil, maç, iş gezisi, ziyaret, otel konaklama, otel ve fuar organizasyonları, havaalanı, Tuğba bir yayla turizmi, sanat etkinliği gibi yerlere transfer hizmetleri satın alarak kolaylıkla ulaşabilirler. Araç park sorunu ve trafik sorunu ile uğraşmadan konforlu ve güvenli bir şekilde gitmeleri mümkün hale gelmektedir.

Menü
Nasıl Yardımcı Olabiliriz? Lütfen İletişime Geçiniz