Vip Vito Kiralama

Günümüzde araç fiyatlarının hızla yükselmesi ile beraber birçok kişiye araç almak yerine araç kiralama işlemlerine yönelmektedir. Bu sayede zorunlu sigorta ve vergiler gibi ekstra masraflar dan kurtulma imkânı elde edebilirsiniz. VIP vito kiralama konseptine sahip araç kullanmak Zengin ve ünlü kişilerin başvurduğu yöntemlerden bir tanesi gibi görünse de firma olarak verdiğimiz hizmetlerle herkesin ile kolaylıkla alabilecekleri özelliklere sahiptir.

VIP Vito kiralama hizmeti veren firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutacak uygulamaları başarılı bir şekilde yerine getirmektedir. Sektörün öncü firmalarından olan firmamız yılların vermiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimi ile kiralama hizmeti ve transfer hizmeti sunmaktadır. Alman otomotiv devi Mercedes markasının üretmiş olduğu Vito model araçlar VIP vito kiralama konseptine uygun şekilde tekrar dekore edilerek hizmetinize sunulmaktadır.

Bu sayede kendinizi daha özel hissedecek ve kaliteli bir zaman geçirme imkanı elde edeceksiniz. İş seyahatlerinizde, tatil, önemli gün ve gecelerinizde, özel organizasyon işlemlerinizde, bireysel kullanım gibi durumlarda VIP Vito kiralama hizmeti satın alabilirsiniz.

Araç Kiralamanın Avantajları

Araç fiyatlarının çok yüksek olması aynı şekilde vergi bakım ve masraflarında üst seviyede yer alması araç kiralamayı daha cazip hale getirmektedir. Bu sayede araç olanı için kullanacağınız sermayenizi başka yerlerde değerlendirme imkanı elde edersiniz. İhtiyacınız ölçüsünde araç kiralama yolunu tercih ederek ekonomik olarak avantajlı bir duruma gelebilirsiniz. Kiralık araçların yüksek model ve konforlu araçlar olması sizler için büyük avantaj sağlamaktadır.

Motorlu taşıtlar vergisi araç bakım ve lastik giderleri kasko gideri sigorta ve diğer giderlerden kurtulmanız mümkündür. Araç kiralama yöntemi ile bu masrafların hepsinin kiralama yaptığınız firma tarafından ödenmektedir. Trafiğe çıkan her araç belli dönemlerde bakım ve Onarım işlemlerine tabii tutulmak durumunda kalır bu da ekonomik külfet getirir. Firma olarak araçlarımızın bakım ve onarımlarını zamanında yaparak güvenli bir kullanım imkanı sunmaktayız.

Özel Günleriniz İçin VIP Vito

Firmamız bünyesinde bulunan VIP vito kiralama konseptine göre dizayn edilmiş farklı renk seçeneklerine sahip Vito araçlarımız özel günlerinizde sizlere hizmet sunmaktadır. VIP Vito kiralama şehir içi turlarında, düğün, nişan, sünnet ve özel organizasyonlarınızda kullanabileceğiniz özelliklere sahiptir. Son model konforlu Mercedes Vito araçlarımız ile sizlerde konforlu bir yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz. Düğün gibi insanların hayatımda bir defa yaşayacağı organizasyonlarda VIP vito kiralama özellikleri ile oluşturulmuş araçlar ile bu önemli anları ölümsüzleştirmeleri mümkündür.

Ayrıca çocuğunuzun sünnet organizasyonu veya nişan organizasyonu gibi özel günlerinizde konforlu bir deneyim imkanı elde edersiniz. Misafirlerinize havaalanı veya otogardan VIP Vito ile alarak misafirlerinizin kendini özel hissetmesini sağlayabilirsiniz. Bu şekilde özel konuklarınıza farklı bir duygu yaşatmanız mümkün hale gelecektir.

Ne Kadar Süre Araç Kiralamak Mümkün

Eski dönemlerde sadece ünlü kişiler veya zenginlerin VIP konsepte sahip araçları kiralayabilirken firma olarak sunduğumuz uygun fiyat seçenekleri ile her bütçeye sahip olan kişilerin kiralamasını mümkün hale getirmekteyiz. İhtiyacınıza göre günübirlik ve haftalık kiralama imkanı elde edersiniz.

Filo kiralama veya aylık kiralama şeklinde de hizmetlerimiz mevcuttur. Özel konukları ile şehir gezisi yapmak isteyen kişiler şoförlüğü şekilde araç kiralama hizmeti satın alabilirler. Sizler konuklarınıza beraber VIP Vito araçlarımızda yolculuğun tadını çıkararak seyahat ederken trafik sorunu veya başka problemlerle uğraşmasınız. Sizlere hizmet verecek deneyimli ve tecrübeli şoförlerimiz gitmek istediğiniz yol güzergahlarına hakim güler yüzlü ve donanımlı kişilerden oluşmaktadır.

Vito Araç Özellikleri

Vip vito kiralama hizmeti veren firmamız bünyesinde bundan bütün araçlar son model olup bakımlı ve güvenli araçlardır. Ayrıca bütün araçlarımız hizmet sonrasında gerekli temizlik ve dezenfekte işlemlerine tabi tutularak sağlıklı hizmet alma imkanı sunmaktayız. Bu sayede ailenizle ve çocuklarımızla güven içerisinde araçlarımızı kullanmanız mümkün hale gelmiş olur. Hizmet veren Mercedes Vito araçlarımız yaklaşık olarak 5 metre uzunluğunda: 2 metre genişliğinde, 1.9 metre yüksek olmak üzere ölçülere sahiptir. 8 koltuğa kadar kapasiteye sahip araçlarımız VIP konseptte dizayn edildiği zaman koltuk sayısı bir miktar düşmektedir. Alman teknoloji devi Mercedes güçlü fren sistemine sahip ve dayanıklı şasesi ile kullanıcılarına konforlu ve güvenli bir sürüş imkanı sunmaktadır.

VIP Vito Nerelerde Kullanılır?

Öncelikle kendini özel hisseden rahatına düşkün herkesin rahatlıkla kiralayabileceği uygun fiyat seçeneklerine sahip hizmetlerimizden birini satın alabilirler. VIP vito kiralama araçlarımız genel itibarıyla düğün, nişan, sünnet gibi organizasyonlarda, kongre, turistik geziler, sempozyum, şehir içi turlarında ayrıca dizi ve filmlerde kullanılmak üzere kiralama yöntemi yapılabilmektedir. İhtiyacınıza göre haftalık aylık ve yıllık olarak vip vito kiralama araçlarımızı kiralayabilir ve kullanabilirsiniz. Ayrıca heyet ve grup karşılama gibi durumlarda Vito araçlarımızı kiralayarak misafirlerinize vermiş olduğunuz değeri göstermiş olursunuz. Araçlarımızda bulunan buzdolabı, internet ve televizyon gibi olanaklar keyfi yolculuk geçirmenizi sağlayacaktır.

Araç Kiralama da Firma Seçimi

Vip vito kiralama araçları kiralayacak olan kişilerin öncelikle tutması için beni doğru şekilde yapmaları önemlidir. Olumlu referanslara sahip tecrübeli ve bu işlemleri yasal olarak yapmayı yetkili olan kişilerden hizmet almak sonrasında ortaya çıkabilecek olumsuz durumların önüne geçecektir. Kurumsal kimliği bulunan misyon ve vizyon sahibi firmalardan hizmet alma durumunda müşteri memnuniyeti en üst seviyede olmaktadır. Bu sayede bakım ve onarımları yapılan araçlar ile yolculuk yapma imkanı elde edersiniz. Merdiven altı tabir edilen ve kurumsal bir geçmişi olmayan firmalardan hizmet alma durumunda ciddi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Araç bakımlarının yapılmaması sizin yolda kalmanıza veya kaza yapmanıza neden olabilir. Pandemi döneminde kiralanan araçların mutlaka gerekli dezenfektan işlemlerden geçirilerek hizmet sunması önemlidir. Araçlarda güvenlik donanımlarının tam ve eksiksiz olması ancak Kurumsal firma ile mümkün hale gelecektir.

Menü
Nasıl Yardımcı Olabiliriz? Lütfen İletişime Geçiniz