Havaalanı Transfer

Uçak seyahatleri çok uzak mesafelere kısa sürelerde ulaşma imkanı sunan ulaşım alternatifidir. Günümüzde insanların ulaşım davranışları hız ve konfor içeren seçeneklere yönelmektedir. Bu açıdan ülkemizin birçok noktasında bulunan havaalanları bu ihtiyacın karşılanması noktasında hizmet vermektedir. Havaalanları genel itibarıyla yerleşim yerinin dışında faaliyet gösterdiklerinden dolayı yerleşim yerinden havaalanına gitmek ve aynı şekilde havaalanından şehir merkezine inmek için Kara ulaşım aracına ihtiyaç duyarız.

 Havaalanı transfer hizmeti veren firmamız bu noktada imdadınıza yetişerek sizlere kaliteli ve konforlu hizmet sunmaktadır. Havaalanına kadar olan ulaşım ihtiyaçlarınızı karşılayarak uçağa yetişmeme ihmalinizi ortadan kaldırıyoruz. Ülkemizde bulunan bütün havalimanlarına transfer hizmeti veren firmamız kişiye özel veya grup halinde havaalanı transfer imkanı sunmaktadır. Vermiş olduğumuz hizmetlerde müşteri memnuniyetini garanti etmekteyiz.

7/24 Havaalanı Transfer Hizmeti

Uçak saatleri günün her saatinde gerçekleşecek şekilde planlanmaktadır. Uçak saatlerine uygun toplu taşıma aracı bulmak veya taksi imkanı mümkün olmamaktadır. Özellikle gece saatlerinde veya sabah erken saatlerde uçak seyahati gerçekleştirecek olan kişiler havalimanına ulaşma noktasında ciddi sorunlarla karşılaşmaktadır. Firma olarak 7/24 hizmet politikası çerçevesinde müşterilerimize hizmet vererek mağdur olmalarının önüne geçmekteyiz.

 Uçak saatlerine göre hareket etme zorunluluğu insanları stresli bir durumun içine girmelerine neden olur. Bizlerle iletişime geçen müşterilerimiz uçuş saatlerini bildirmeleri yeterli olacaktır. Uçuş saatlerine göre gerekli planlamalar yapılarak sizleri konforlu ve güvenli bir şekilde havaalanına ulaştırmaktayız. Tam yerinde ve tam zamanında gerçekleştirdiğimiz havaalanı transfer hizmeti sayesinde evinize, işyerinize, dost ve akraba ziyaretine, otel ve konferans noktanıza kadar sizleri güvenli bir şekilde ulaşma imkanı sunmaktayız.

Güvenli Yolculuk

Özellikle Antalya ve İzmir gibi yerlere tatil yapmak amacıyla giden kişiler havaalanından kalacakları otele gitme noktasında ulaşım sorunu ile karşılaşırlar. Havaalanı transfer hizmetimiz ile sizlere havaalanında karşılayarak gideceğiniz otele konforlu bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Sizlere hizmet veren bütün şoförlerimiz ileri sürüş tekniklerine sahip, trafik kurallarına saygılı ve alternatif güzergahlara hakim kişilerdir. Sizleri son model ve konforlu araçlarımız ile havalimanında alan personelimiz kişisel eşyalarınızı bagaja yerleştirerek sizlere karşılamakta ve herhangi bir zahmet çekmeden ulaşmak istediğiniz noktaya sizleri götürmektedir.

Yolculuğunuz öncesinde kullanılacak yol güzergahı ve yol durumu ile ilgili tecrübeli şoförlerimiz tarafından bilgilendirilerek herhangi bir sürprizle karşılaşma ihtimalini de ortadan kaldırıyoruz. Güler yüzlü prezentabl özelliklerle donatılmış profesyonel ve tecrübeli personelimiz sizleri Havalimanında karşılayarak eşyalarınızı bagaja yerleştirir ve araç kapısına açarak güvenli seyahatinizi başlatırlar. Hizmet veren bütün araçlarımızın bakım ve onarımları yetkili servisler tarafından yapılmaktadır. Ayrıca mevsime göre araç lastikleri değiştirilerek oluşabilecek kazaların önüne geçmekteyiz.

VIP Transfer İmkânı

Firmamız bünyesinde farklı konseptler de dizayn edilmiş farklı markalara ait son model araçlarımız ile hizmet sunmaktayız. Müşterilerimizin tercihine göre VIP konsepte göre oluşturulmuş araçlarımız ile sunduğumuz hizmetlerde rahat ve konforunuz düşünülerek bütün ayrıntılar hesaplanmıştır. Özellikle araçlarımızda içecek servisi, atıştırmalık yiyecekler, internet, bilgisayar ve televizyon gibi yolculuk süresince ihtiyaç duyabileceğiniz bütün ekipmanlar sizlere sunulmaktadır. Uzun iş seyahatlerinizde veya Havalimanı transfer yolculuklarınızda hijyen kurallarına göre temizlenmiş araçlarımız ile güvenli bir şekilde seyahat imkanı elde edersiniz.

Vip araçlarımız sayesinde zamandan tasarruf sağlayarak yolda karşılaşma ihtimaliniz bulunan araç arızası veya trafik problemi ile uğraşmak durumunda kalmazsınız. Ayrıca bütün araçlarımızda çocuklarınız için bebek koltuğu ve emniyet kemeri bulunmaktadır. Sizlere hizmet sunan bütün araçlarımız hizmet sonrasında gerekli dezenfektan işlemlerini tabi tutulmaktadır. Sizler içeceklerinizi yudumlarken seyahat elde etme imkanı elde edecek ve seyahat süresinin nasıl geçtiğini anlamayacaksın.

Ekonomik Transfer

Farklı sınıflara ait araç seçenekleri ile ekonomik durumunuza uygun olan araçları tercih edebilirsiniz. İnternet sitesi veya iletişim numaralarımız aracılığıyla bizlere ulaşan müşterilerimiz ücret noktasında herhangi bir sürprizle karşılaşmadan güncel ücretlerimiz üzerinden ödeme yaparlar. İster vip konsepte isterse ekonomik havaalanı transfer konsepte sahip ulaşım alternatiflerimiz ile bu hizmeti satın alabilirler. Bunlar hizmetlerde hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti üst seviyede tutulmaya gayret gösterilmektedir. İster ailenizle istersen tek başına havaalanı transfer hizmeti alabilirsiniz.

Araç havaalanı transfer hizmetini istediğiniz saat ve tarihte başlatarak havalimanına ulaşma noktasında sizlere hizmet vermekteyiz. Ayrıca misafir olarak sizlere gelecek olan kişileri Havalimanı’ndan alarak istediğiniz noktaya güvenli ve konforlu bir şekilde ulaştırmaktayız. Bu sayede misafirperverliğinizi gösterme imkanı elde edebilirsiniz. Ayrıca havaalanı transfer hizmetini arkadaşlarınız ile paylaşarak kişi başına düşecek olan ücretin daha ekonomik olmasını sağlayabilirsiniz.

Erken Rezervasyon Avantajları

Havaalanı Transfer hizmetine ihtiyaç duyan müşterilerimiz internet sitesi, mobil uygulama veya iletişim numaralarımız aracılığıyla ihtiyaç duyduğu özelliklere sahip araçlardan birini tercih edebilirler. Firma olarak erken rezervasyon yaptıran müşterilerimize yüzde on beş indirim uygulamaktayız. Ayrıca uçağınız rötar yapması ve geçmesi durumunda herhangi bir ekstra ücret talep etmeden havaalanı transfer hizmetini sunmaktayız. Gecikme ihtimaliniz bulunma durumlarında bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Tatil, konferans, aile ziyareti veya iş seyahatlerinizde uçak yolculuğu yapacak olan müşterilerimizi evinden alarak havaalanına getirmekteyiz.

Aynı şekilde uçak dönüş tarihlerine göre rezervasyon yaptırarak çift yönlü olarak havaalanı transfer hizmeti almanız mümkündür. Bu sayede havalimanına gidiş ve dönüş noktasında ulaşım ihtiyacınızı karşılama imkanı elde edersiniz. Uçak hareket saatleri kişilere göre değişmeyeceği için yolcuların uçak hareket saatlerine göre kendilerini ayarlaması ve istenen saatte havaalanında bulunmaları gerekiyor. Rezervasyon yapacak olan müşterilerin uçak hareket saatlerini mutlaka belirtmeleri gerekiyor.

Menü
Nasıl Yardımcı Olabiliriz? Lütfen İletişime Geçiniz