Şöförlü Araç Kiralama

Şöförlü Araç Kiralama

Konfor , Türkiye’de şoförlü araç kiralama hizmeti sunmaktadır .
Türkiye’deki turlarınız için tüm gezginlerin ihtiyaçlarını karşılayan çok sayıda aracımız var: en ucuz arabadan en tam donanımlı, tam konfor içinde seyahat etmek için.
Ayrıca İstanbul’u keşfetmek için grup turları için 26 kişiye kadar kapasiteli bir minibüsümüz var.

Tüm sürücülerimiz akıcı İngilizce ve Almanca konuşmaktadır ve uzun yıllara dayanan deneyime sahip bölge hakkında mükemmel bir bilgiye sahiptir, bu da onların kaliteli ve profesyonel bir hizmet sunmalarını sağlar.

Önce güvenliğiniz
Sunduğumuz tüm araçlar en son üretimdir ve yolcularımız için maksimum güvenlik için mükemmel durumdadır.
Maksimum araç güvenilirliği sağlamak için filomuzu sık sık yeniliyoruz.

Arıza
durumunda yedek araç Kiralama maliyetlerine dahil olan aracın arızalanması veya arızalanması durumunda aracı aynı kategoride bir araçla ücretsiz olarak değiştireceğiz.

Rahatınız Önemlidir
Türkiye’deki trafik hızlı seyahat etmenize izin vermiyor. Hareket halindeyken maksimum konfor için tüm araçlarımızda klima, araçta WIFI, yerel aramalar için bir Türkiye cep telefonu, içme suyu şişeleri ve küçük atıştırmalıklar içeren bir bakım seti bulunur.
Her şey Türkiye’deki airport transferinizi olabildiğince konforlu hale getirecek: varış noktanıza rahatlamış ve İstanbul’un güzelliklerini keşfetmeye hazır olarak varacaksınız.

Tüm masraflar dahildir
Sürücülü herhangi bir araç kiralamaya her zaman yerel vergiler, otoyol geçiş ücretleri, araç sigortası, benzin ve araç kiralamayla ilgili tüm masraflar dahildir.
Tüm sürücü maliyetleri de dahildir.

Menü
Nasıl Yardımcı Olabiliriz? Lütfen İletişime Geçiniz